PLN
EUR
 
English

"Domowe alkohole"

str. 229, oprawa miękka

Indeks katalogowy: 978-83-7773-307-3

Brak
 
w oczekiwaniu na dostawę
 
Dostawa od 0,00 zł
.
26,00 zł / egz.
24,76 zł + 5% VAT
Produkt niedostępny
Brak
 
w oczekiwaniu na dostawę
 
Dostawa od 0,00 zł
.

Odkryj liczne zalety przygotowanych w domu napojów alkoholowych - unikatowych, aromatycznych, niedrogich i zadziwiająco łatwych do zrobienia! Obserwujemy obecnie tak znaczny wzrost zainteresowania produkcją wina i piwa w domu, że zjawisko to można uznać za renesans w tej dziedzinie. Nieważne, dlaczego chcesz dołączyć do nowego pokolenia browarników i winiarzy - by mieć ciekawe hobby, rozwinąć już posiadane umiejętności lub zmniejszyć wydatki domowe - z tej książki dowiesz się, jak to zrobić.
W tym praktycznym poradniku autor przybliża współczesnym entuzjastom wspaniałe tradycje winiarstwa, browarnictwa i miodosytnictwa. Początkujący znajdą tu porady, jak zrobić niedrogie nastawy ze zwykłych składników za pomocą prostych kuchennych narzędzi. Oprócz przepisów na bardziej popularne domowe napoje alkoholowe jak wina owocowe, jarzynowe i ziołowe, miody pitne, piwa i nalewki doświadczeni hobbyści znajdą tu inspirujące receptury na cenione przed wiekami i na jakiś czas zapomniane trunki, takie jak:

- wina owocowe z jeżyn i malin, a także fig, rodzunek i granatów
- perry - robiony z gruszek, słodki kuzyn jabłkowego cydru
- wino z papryki jalapeno - zdrowy trunek i wspaniała marynata do mięs
- różany miód pitny - napój znany już starożytnym Grekom
- piwo świerkowe - północnoamerykański klasyk od czasów kolonialnych

Obawiasz się, że samodzielna produkcja napojów alkoholowych jest skomplikowana i trudna? Niepotrzebnie! Poradnik opisuje wszystkie jej etapy - od butelkowania po dosładzanie. To łatwe, a rezultaty są zachwycające i kuszące, o czym szybko się przekonasz. Na zdrowie!

*
*
*
[code]Odśwież

Brak produktów