PLN
EUR
 
Polski

"Domowe alkohole"

str. 229, oprawa miękka

Catalogue index: 978-83-7773-307-3

Out of stock
 
w oczekiwaniu na dostawę
 
Delivery from PLN0.00
.
PLN26.00 / egz.
PLN24.76 + 5% VAT
Product out of stock
Out of stock
 
w oczekiwaniu na dostawę
 
Delivery from PLN0.00
.

Odkryj liczne zalety przygotowanych w domu napojów alkoholowych - unikatowych, aromatycznych, niedrogich i zadziwiająco łatwych do zrobienia! Obserwujemy obecnie tak znaczny wzrost zainteresowania produkcją wina i piwa w domu, że zjawisko to można uznać za renesans w tej dziedzinie. Nieważne, dlaczego chcesz dołączyć do nowego pokolenia browarników i winiarzy - by mieć ciekawe hobby, rozwinąć już posiadane umiejętności lub zmniejszyć wydatki domowe - z tej książki dowiesz się, jak to zrobić.
W tym praktycznym poradniku autor przybliża współczesnym entuzjastom wspaniałe tradycje winiarstwa, browarnictwa i miodosytnictwa. Początkujący znajdą tu porady, jak zrobić niedrogie nastawy ze zwykłych składników za pomocą prostych kuchennych narzędzi. Oprócz przepisów na bardziej popularne domowe napoje alkoholowe jak wina owocowe, jarzynowe i ziołowe, miody pitne, piwa i nalewki doświadczeni hobbyści znajdą tu inspirujące receptury na cenione przed wiekami i na jakiś czas zapomniane trunki, takie jak:

- wina owocowe z jeżyn i malin, a także fig, rodzunek i granatów
- perry - robiony z gruszek, słodki kuzyn jabłkowego cydru
- wino z papryki jalapeno - zdrowy trunek i wspaniała marynata do mięs
- różany miód pitny - napój znany już starożytnym Grekom
- piwo świerkowe - północnoamerykański klasyk od czasów kolonialnych

Obawiasz się, że samodzielna produkcja napojów alkoholowych jest skomplikowana i trudna? Niepotrzebnie! Poradnik opisuje wszystkie jej etapy - od butelkowania po dosładzanie. To łatwe, a rezultaty są zachwycające i kuszące, o czym szybko się przekonasz. Na zdrowie!

*
*
*
[code]Refresh

No products