Mugga Strong 50% Deet Roll On 50ml

na komary i kleszcze 18+

Indeks katalogowy: 8987

skuteczna ochrona do 12h
  • Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 2-3 dni
  • Dostawa: od 9,00 zł
29,00 zł / szt. 23,58 zł + 23% VAT / szt.

Opis

Jeden z najskuteczniejszych z dostępnych na rynku preparatów, odstraszający owady oraz roztocza. Zawiera najwyższe rekomendowane stężenie substancji czynnej DEET. Szerokie spektrum jego działania obejmuje komary, komary tropikalne, muchy, meszki, bąki, kleszcze i roztocza. Zapewnia ochronę do 12 godzin. Polecany także podróżującym do ciepłych krajów oraz do strefy klimatu tropikalnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Niewielką ilość preparatu nanieść równomiernie za pomocą kulki na odsłonięte części ciała, a następnie rosmarować.W przypadku aplikacji na twarz nanieść niewielką ilość produktu na dłonie i rozprowadzić. Dobra alternatywa dla spray, mała poręczna butelka zmieści się wszędzie. Nie należy stosować prepatatu na odzież, plastik, tkaniny syntetyczne oraz malowane i lakierowane powierzchnie.
Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia.

Produkt chroni przed komarami około ok 12 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym, oraz 7-10 godzin w klimacie tropikalnym.

Skład:

Substancja czynna N,N-dietylo-m-toulamid(DEET) 500 g/L, Etanol 383,10 g/L,Benzoesan denatonium ( Bitrex)0,01g/L(czynnik zniechęjący do połknięcia),Frakcja olejków roślinnych.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  • Unikać kontaktu produktu z oczami, błoną śluzową oraz uszkodzoną skórą.
  • Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia.

Uwaga: Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.Przed użyciem należy przeczytać etykietę.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

odbiór osobisty ? : od 0,00 zł
dostawa kurierem ? : od 20,00 zł

Zobacz także