Czech Small Arms

cech_small_arms_csa_logoCzech Small Arms (C.S.A.) jest jedynym producentem karabinów Sa vz.58 i pistoletów Sa vz.61. Fabryka zlokalizowana w Jablunce w Czechach kontynuuje produkcję tej legendarnej broni palnej dla dystrybutorów w prawie 30 krajach na 6 kontynentach. Pierwotnie produkowane przez CZ Uhersky Brod, karabiny Sa vz. 58 i pistolety Sa vz. 61 są obecnie produkowane wyłącznie przez Czech Small Arms.

Rosnąca popularność karabinów vz.58 i vz.61 spowodowała rozszerzenie oferty o nowe kalibry. Model vz.58 jest obecnie oferowany w kalibrze .223 Rem i .222 Remington, natomiast Sa vz. 61 jest dostępny w kalibrze 9 mm Browning, 9 mm Makarov i .22 LR.

 Wysoki stopień zapewnienia jakości występuje na każdym poziomie produkcji vz.58 i vz.61. Od testowania surowców do obróbki CNC i montażu broni palnej, każdy etap produkcji wykazuje niezwykłą dbałość o szczegóły. Celem C.S.A. jest produkcja wysokiej jakości broni palnej z ciągłym naciskiem na innowacje.

 

 

csa_gwarancjaCzech Small Arms udziela 5-letniej, pełnej gwarancji na wszystkie karabiny, których nazwa producenta, tj. Czech Small Arms (dalej "CSA"), jest wygrawerowana na ich korpusach i których numery seryjne znajdują się w bazie danych CSA.

Gwarancja nie dotyczy karabinów vz.58 zmontowanych z egzemplarzy komponentów vz.58 wykonanych przez innych producentów niż CSA. Podobnie gwarancja nie ma zastosowania do karabinów vz.61 zmontowanych z kopii podzespołów vz.61 wykonanych przez producentów innych niż CSA. Gwarancja na powyższą broń palną modyfikowaną przez właścicieli lub nieautoryzowanych rusznikarzy jest nieważna.

5-letnia gwarancja dotyczy wszystkich broni palnej wyprodukowanych przez CSA niezależnie od dystrybutora lub dealera, który ją sprzedał. Ponadto, 5-letnia gwarancja jest w pełni przenoszona na nowych właścicieli broni palnej. Nawet jeśli nie byłeś pierwotnym nabywcą nowej broni palnej od dealera broni palnej, gwarancja pozostaje ważna dla obecnego właściciela (przez 5 lat od daty pierwszej/oryginalnej sprzedaży).

Aby dokonać naprawy gwarancyjnej broni palnej, należy skontaktować się z oficjalnym dystrybutorem CSA w danym kraju lub z wyznaczoną stacją gwarancyjną. Jeśli w Twoim kraju nie ma oficjalnego dystrybutora CSA, skontaktuj się bezpośrednio z fabryką CSA, korzystając z numerów kontaktowych podanych w sekcji Kontakt na tej stronie.

 

Cena
Pokaż wyniki (2)
Czech Small Arms
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: